Rezonans magnetyczny kolana u 19-latka
Proszę o pomoc, po rezonansie magnetycznym kolana wykryto u mnie linijne złamanie podchrzęste z rozlanym obrzękiem podchrzęstnym oraz w nasadzie kości udowej w obrębie kłykcia przyśrodkowego widoczna jest zmiana o typie chrzęstniaka wielkości 12 mm proszę o poradę.

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Witam serdecznie, proponuję z powyższym wynikiem udać się do ortopedy. Prawdopodobnie będzie konieczne leczenie operacyjne, chrzęstniak jest to nowotwór łagodny, który wymaga leczenie.