Rezonans magnetyczny kręgosłupa piersiowego

witam mam 65 lat zrobiłam rezonans magnetyczny kręgosłupa piersiowego oto wynik proszę o interpretacje czy to coś groźnegoT 1 i t2 wykazuja niewielkie symetryczne wypukliny pierścieni włóknistych krążków międzykręgowych modelujące przednią powierzchnię worka oponowego, z następową nieznaczną redukcją jego rezerwy płynowej. Wymiar strzałkowy kanału kręgowego jest na poziomie Th 6 i Th 7 zmniejszony do ok 11.5 mm (względna stenoza ) na pozostałych poziomach kregowych wynosi od 14 do 16,2

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na zmiany przeciążeniowe w obrębie tarczy międzykręgowych. Modelowanie worka oponowego może w późniejszym czasie powodować dolegliwości bólowe. Warto skonsultować się z neurochirurgiem.