Rokowania po endoprotezach stawów kolanowych

Jestem po endoprotezach stawow kolanowych lewe 2008 r prawe 2010. w tym roku przeszłam kilka zapalen drog zółciowych i dwa badania MR tych drog.Zzczełam odczuwać duzy bol kolan szczegolnie przy schodzeniu ze schodów.Wykonane badania scyntygrafia ognisk zapalnych znakowanymi leukocytami wykazała procesy zapalne na tle obluzowania elementu piszczelowego protezy.Jakie dalsze rokowania ? konieczna powtorna operacja ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis wskazuje na konieczność dalszego leczenia pod okiem specjalisty ortopedy. Niewykluczone, że w przyszłości może Panią czekać zabieg operacyjny. Decyzja o zabiegu będzie jednak zależała nie tylko od wyników obrazowych ale od danych klinicznych.