Rokowania w przypadku chemioterapii przy chłoniaku

maz dostal chemie R-B jak to chemia ....maz ma chlonika z duzych komorek DLBCL i jest to juz jego kolejny cykl chemioterapi a mial ich juz 15 cykli.jakie sa rokowania co do tej chemi.

Nie odpowiada się na pytanie "jakie są rokowania co do tej chemii"! Jeśli zaś chodzi o rokowania w sprawie choroby - to mam za mało danych aby móc odpowiedzieć - proszę omawiać te sprawy z onkologiem prowadzącym , zż