Ropiejąca brodawka w piersi po zabiegu redukcji

Mam 43 lata ,jestem w ósmej dobie po zabiegu redukcji piersi.Z rozmiaru 75K na miseczkę C-D.ale problem mam z ropiejącą brodawką prawej piersi,dochodzi do marticy tkanki.Stosuję zalecone przez panią doktor opatrunki z Octaniseptu.antybiotyk Duomox w dawce 1000mg.2xdz ale dopiero od czterech dni.Jestem załamana,opatrunki zmieniam często,prawa pierś boli,chwilami rwie,kuje.Nie wiem co mam robić,wszyscy mówią,że się zagoi,że muszę być cierpliwa,tylko,że ja się po prostu martwię!!!!

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że powinna udać się Pani do lekarza chirurga. On najlepiej wytłumaczy Pani wszelkie wątpliwości. Jako lekarz bez oglądania Pani zmiany nie mogę nic więcej powiedzieć.