Ropień na końcu u ujścia szyjki macicy

CZY ropień MOŻE znajdować SIĘ NA końcu u ujścia szyjki macicy NA zewnątrz.STOSUJEMY Z MĘŻEM METODY NATURALNEJ PŁODNOŚCI POCZĘC I BADANIE SZYJKI MACICY PRZY MYCIU PRZEPROWADZAM CO DZIEŃ.PRZY OSTATNIM BADANIU WYCZUŁAM BOMBĘL KTÓRY PĘKŁ PRZY SAMO-BADANIU a NA PAŁACU MIAŁAM ROPĘ A NAD RANEM UPŁAWY Z KRWIĄ-CYTOLOGIA I.OD 10LAT

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jest to możliwe, żeby powstał taki ropień w okolicy o której Pani mówi. Proszę się jednak udać do lekarza ginekologa celem weryfikacji oraz wykonania dodatkowych badań. Pozdrawiam.