Ropna wydzielina z nosa po infekcji i antybiotykoterapii

Witam, przez ostatnie dwa tygodnie byłam chora, gorączka, ból głowy, katar, kaszel. Brałam między innymi antybiotyk AZIBIOT, wiem, że jest o przedłużonym działaniu. Robiłam badanie CRP, wyszło ujemne, MCH i MCV podwyższone. I jeszcze trochę utrzymuje mi się kaszel, pobolewa migdał, ale niewiadomo czemu dzisiaj pojawiła się też ropna wydzielina z nosa, ale tylko z jednej dziurki i w ogóle boli mnie głowa od 3 dni i słabo się czuję, nie wiem czy to zapalenie zatok, po chorobie wcześniejszej?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.