Ropny czyrak na brzuchu
Mojej mamie na brzuchu utworzył się czyrak. Jest w trakcie leczenia antybiotykiem,ale na wizycie lekarz odkrył (w miejscu leczonego czyraka) dziurę wielkości pięści. Z rany nadal sączy się ropa. Wokół rany wyczuwalne jest coś twardego.Mama ma wykonać usg,ale dopiero termin ma za tydzień. Co to za dziura i jak powstała?

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by jednoznacznie wskazać przyczynę zmiany. Być może być to jednak krwiak/ropień, który się opróżnił. Koniecznie należy wykonać badanie USG.