Ropny, wirusowy katar u 3-letniego dziecka

Witam.Moj syn (w sierpniu 3 lata)zmaga sie z ropnym katarem.Katar jest of ok 6 miesiecy z malymi przerwami.Tu gdzie mieszkam (uk)mowia ze to wirusowe........ja mysle inaczej ale co z tego.Co moge dla niego zrobic zanin zobaczy nas polski lekarz w sierpniu

Lek. Tomasz Budlewski

Zielona, zielono-żółta, gęsta wydzielina z nosa może świadczyc o infekcji bakteryjnej, mozliwe że dziecko wymaga podnia antybiotylu, jednak bez zbadania dziecka nie jestem w stanie ocenić co mu dolega.