Rowki z pomarszczoną skórą na pachwinach - co to może być?

Witam! Miesiąc temu byłem u dermatologa, gdyż miałem na pachwinach owalne zaczerwienienia, które bardzo mi dokuczały. Lekarz "rzucił okiem" i stwierdził grzybicę. Przepisał mi tabletki i maść które stosuje do dziś. Zaczerwienienia i swędzenie ustąpiły, ale pozostały dziwnie wyglądające rowki z pomarszczoną skórą o ciemniejszej barwie. Co to może być? Dodam, że przed pojawieniem się rzekomej grzybicy już wcześniej zauważyłem te rowki.
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Napisał Pan, że leczenie jest nadal w toku i że jest widoczna poprawa. Bez badania lekarskiego z możliwością obejrzenia zmian nie ma możliwości postawienia rozpoznania i udzielenie odpowiedzi. Zmiany mogą wynikać z infekcji, mogą mieć także inny charakter. Proszę dokończyć leczenie według zaleceń, lekarz prawdopodobnie wyznaczył termin kolejnej wizyt. Jeżeli zmiany nie ustąpią, lekarz po zbadaniu wyjaśni wątpliwości i ewentualnie zaleci leczenie.

Pozdrawiam