Rozdrażnienie i ból głowy po przebudzeniu

Witam. Codziennie rano gdy wstaje jestem rozdrażniona i zła, czasem też boli mnie głowa. Przez to jestem nieznośna dla bliskich a mój narzeczony już tego nie wytrzymuje. Dosłownie wszystsko mnie denerwuje. Chciałabym wstawać rano z radością. Dodam, że nie pracuje itp, żeby się czymś stresować. Proszę o pomoc.

Eitam!
Jeśli nie ma Pani problemów neurologicznych
(dotyczy bólu głowy), to prawdopodobnie nie jest Pani zadowolona ze swojej sytacji życiowej. Może należałoby coś zmienić w swoim życiu: podjąć naukę, znaleźć pracę. Może coś drażni Panią w obecnym.związku?
Proszę się dobrze nad tym zastanowić.
Życzę powodzenia, JPluta

Warto skonsultować się z lekarzem- jeśli wykluczy somatyczne podłoże choroby lub inne somatyczne przyczyny objawów, będzie to oznaczało psychologiczne, emocjonalne podłoże (tzw objawy somatyzacyjne), a wówczas należy się zgłosić do psychologa.