Rozedma płuc u palaczy

Czy osoba palaca moze zrobic jakie kolwiek badania zeby sprawdzic czy choruje na rozedme pluc? Ma oajawy ktore sugeruja rozedme. I jak ma otwarte usta i nie oddychajac w ustach slychac jak by oddychal.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Oczywiście można przeprowadzić diagnostykę w kierunku rozedmy i innych chorób płuc. Zainteresowana osoba powinna udać się na wizytę do specjalisty pulmonologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.