Rozlana plama na skórze po ugryzieniu przez owada

Witam,jakieś 3 lata temu ugryzł nie chyba bąk bydlęcy,od tamtej pory wychodzi mi plamka jak po ugryzieniu komara,która potrafi się rozlać na średnicę ok 3 cm.Czasem znika całkiem i wychodzi po kilku tygodniach.Co to jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety na podstawie samego opisu Pana dolegliwości porada nie jest możliwa. W czasie gdy Pana zmiana ponownie pojawi się na skórze proponuję udać się do dermatologa. Tylko na podstawie badania można określić przypuszczalną przyczynę Pana dolegliwości.