Suche, rozlane plamy na skórze u dziecka

witam serdecznie , u mojej 7 mies coreczki pojawia sie dziwny wyprysk na skorze. na poczatku : suche, rozlane plamki na nozkach , Poszlismy do dermatolog jednak sdostalismy krem Hydrocortyzon, i Elobaza. Pomoglo , z nozek zeszlo. jednak dwa tyg pozniej to samo coreczka ma na rączkach , tez suche , lekko czerwone plamki . Czym mozna smarowac poza tym hYDROKORTYZONEM , co to moze byc, i czy mozna uzywac Clotrimazol krem ???

Opis dość ogólny i nieprecyzyjny, można tylko zgadywać, może atopowe zapalenie skóry? Clotrimazol jest lekiem przeciwgrzybiczym, więc nie ma tu zastosowania. Najlepiej zastosować się do zaleceń dermatologa jak poprzednio. Jeśli nie będzie poprawy, iść ponownie na wizytę.