Czerwona plama na uchu a alergia u niemowlaka

Witam... Moja coreczka ma 10 miesiecy jest alergikiem pije mleko Nutramigen.. Od jakiedos miesiaca nie daleko ucha wyszla jej plamka czerwona byla sucha powiekszal sie smarowalam kremem do suchej skory... Ktorejs nocy odparzylo jej sie to i powstala rana saczyla sie woda o zabarwieniu zołtym... Dostalam antybiotyk w masci nie pomogla i do tego krem na sterydzie lekkim... Nie pomoglo ... Puzniej miala znowu antybiotyk w zawiesinie troszke podsluszylo to,i zbielalo nie bylo juz rany nie pomoglo.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku skuteczności zastosowanego leczenia konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.

Proszę wykonac wymaz tej okolicy, wykonac posiew i zgłosić się z wynikiem do lekarza/lub i lekarza dermatologa