Płaczliwość, prężenie się dziecka w nocy a alergia pokarmowa

Moja 4 miesieczna coreczka prezy sie ,wygina i popłakuje przez cała noc od ok dwoch miesiecy.Alegolog przepisal nam nutramigen lgg ktory nic nie pomogł, nastepnie nutramigen aa ktory tez nie pomaga. Dziecko w dzien jest radosne i wesołe ale jak nadchodzi noc to jest horrrot. Lekarz pediatra wykluczyl wzmożone napiecie miesniowe. Jestesmy zrozpaczeni. Czy alergia pokarmowa moze dawac takie efekty?

Renata GrzechociĹska

Dziecko wymaga konsultacji z pediatrą lub gastrologiem, objawy występujące podczas snu są niepokojące.