Rozlane podwyższenie sygnału w obrębie T2

witam naderwałem i skreciłem staw skokowy była załozona szyna gipsowa na 4 tygodnie ,w badaniu MR wyszło Rozlane podwyzszenie sygnału w obr T2-zali sekw STIR z więzadła skokowo-strzałkowego tylnego-cechy uszkodzenia wiezadła(naderwanie w zakresie przyczepu skokowego)w sąsiedztwie więzadła obecny płyn.W Jamie stawu skokowego górnego zwiekszona ilosc płynu ,mineło prawie 5 lat a z noga dalej jest problem masa zabiegów nie pomogła i nie bardzo wiem co mozna jeszcze zrobic

Rezonans sprzed 5 lat wykazał typowy dla przebytego urazu obrzęk szpiku a naderwanie tego więzadła zwykle nie prowadzi do tak odległych dolegliwości. Proponuję ponownie udać się do ortopedy i ewentualnie powtórzyć diagnostykę stawu.