Rozlany ścięty koloid oraz pojedyncze makrofagi

Proszę o poradę zrobiłam biopsię o to wynik W UZYSKANYM MATERIALE CYTOLOGICZNYM ZNAJDUJE SIE ROZLANY W TE ŚCIĘTY KOLOID ,POJEDYŃCZE MAKROFAGI LIMFOCYTY ORAZ TYREOCYTY W ROZPROSZENIU I GRUPACH ,KOMÓRKI NABŁONKA TARCZYCOWEGO ŚREDNIEJ WIELKOŚCI NIE BUDZĄ CYTOLOGICZNEGO NIEPOKOJU PROSZĘ O SPRECYZOWANIE TEGO WYNIKU CZY MUSZĘ SIE ZGŁOSIĆ DO LEKARZA PO JAKIEŚ TABLETKI I CZY JEST TO GROŻNE

Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego badanie! To On jest w stanie szczegółowo omówić wynik i zalecić dalsze postępowanie!!! zż