Różowe plamienia a ciąża

Jestem w 8 tc. Od wczoraj, zaraz po porannym moczu mam delikatnie różowe upławy z dodatkiem jakby przezroczystych też podbarwionych na różowo. Dziś rano dostrzegłam nawet niteczkę krwi. Tak jest tylko rano, później śluz jest idealnie mlecznobiały.

Dodam, że 11 sierpnia miałam łyżeczkowanie po pustym jaju płodowym. Okres dostałam tylko jeden i znów zaszłam w ciążę. Od 2,5 tyg biorę dwa razy dziennie D***.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Aby wyjaśnić co jest przyczyna plamienia konieczna jest wizyta u ginekologa. Każde plamienie w ciąży wymaga  jak najszybszej konsultacji ginekologicznej. Być może będzie wymagała Pani zwiększenia dawki przyjmowanego już leku.
Pozdrawiam