Różowe plamienia w 5 tygodniu ciąży i torbiel

Witam Jestem w 5 tygodniu ciąży mój lekarz prowadzący przy badani USG wykrył u mnie torbiel o średnicy ok. 6 cm zalecił 3 x dziennie duphaston i odpoczynek wczoraj pojawiło się lekko różowe plamienie ale taka mała ilość twidoczna tylko na papierze podczas załatwiania dziś sytuacja się powtórzyła po kąpieli czy powinnam się martwić wspomnę tylko ze duphaston biorę dopiero od 3 dni. Proszę o pomoc

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani!

Myślę ,że nic dramatycznego się nie dzieje, ale proponuję skontaktować się z Pani ginekologiem-plamienia nie powinno być w ogóle.Myslę,że ewentualnie doktor zleci zwiększenie dawki duphastonu.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka