Plamienia przy stosowaniu Marvelonu

Witam, jestem w trakcie brania trzeciego opakowania Marvelonu. Mam zalecone aby brać tabletki w sposób ciągły- 3 op i 7 dni przerwy. Biorę je po raz pierwszy i w taki sposób. Na początku 3 op. pojawiło się plamienie- kilka kropel krwi na dzień i utrzymuje się do tej pory.Czy powinnam się martwić?

Szanowny Pani!

Czasami może się tak zdazyć.Myślę,że nie ma Pani powodu do niepokoju.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka