Różowy kolor miesiączki a starania o ciążę

Dobry wieczór. Staramy sie z mężem o dziecko już od 3 miesięcy i nic. Jestem już zdesperowana. W grudniu miałam miesiączkę 21, teraz w styczniu opóźniła mi sie i już miałam nadzieje ale dzisiaj 25 stycznia dostałam ja. Tylko jest taka jak nigdy tzn ma kolor różowy chociaż boli mnie brzuch jak zawsze przy miesiączce. W których dniach najwieksza jest u mnie możliwość zajścia w ciąże. Dziękuje serdecznie za odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani, czy ma Pani regularne i jak długie cykle dlatego trudno określić mniej więcej dni płodne. Jeśli miesiączka ma inny charakter niż dotychczas proponuję wykonać test ciążowy, w przypadku powtarzających się dolegliwości proszę udać się do ginekologa
Pozdrawiam