Wyznaczenie dni płodnych i ustalenie długości cyklu miesiączkowego przy staraniach o ciążę

DOBRY WIECZÓR CHCIAŁABYM ZAPYTAĆ BO MAM 24 LATA I CHCEM ZAJŚĆ W CIĄŻĘ I PRZEDCTAWIAM JAK MIAŁAM OKRES OD STYCZNIA DO LISTOPADA STY BRAK LUT 26 MARZ 29 KWI 25 MAJ 21 CZER BRAK LIP 16 SIER 19 WRZ 28 PARZ BRAK LIST 26 I TO CZY JEST MIESIĄCZKA NIE REGULARNA I CZY PRZY TAKIEJ MOGŁAM I CZY MOGE ZAJŚĆ W CIĄŻE I JAK DŁUGIE SĄ MOJE CYKLE I CZY W GRUDNIU KIEDY BENDĘ MIEĆ DNI PŁODNE I OKRES I CODZIENNIE WSPÓŁŻYJĘ RANO I WIECZOREM ŻEBY NIE PRZEGAPIĆ DNI PŁODNYCH .PROSZĘ O RADĘ I ODPOWIEDZ

witam,
ma Pani dość nieregularne cykle, ciąża jest zapewne możliwa.
Powinna Pani wykonać USG narządu rodnego.

W grudniu można spodziewać się dni płodnych mniej więcej między 6 a 11 grudnia.