Różowy śluz i pieczenie cewki moczowej po stosunku seksualnym

Witam, Dwa dni temu uprawiałam seks z chłopakiem, był to stosunek przerywany, potem drugi raz za jakieś dwie godziny tak samo. Za pierwszym razem podczas seksu trochę bolała mnie pochwa, ale za drugim już nie. Dzisiaj rano jak oddawałam mocz, pod koniec piekła mnie trochę cewka moczowa i miałam lekko różowy śluz, ale po południu był on już czerwony. Wiec mam pytanie, co to może oznaczać? Dodam, że dzień/dwa dni przed stosunkiem skończyły mi się dni płodne.

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być objawy infekcji dróg moczowych lub infekcji intymnej, radziłabym udać się do lekarza.
Pozdrawiam