Rozpierający ból ud przy miesiączce

Witam, od kilku miesięcy z każdą pojawiającą się miesiączką cierpię przez ból ud w szczególności lewego. Ból jest rozpierający od środka i zauważyłam że z miesiąca na miesiąc staję się silniejszy. Własnie mam miesiączke od 3 dni i od początku ból jest nie do wytrzymania; 2 dni temu gdy zażyłam 2 pyralginy i ibum forte ból nawet się nie zmiejszył pojechałam na pogotowie gdzie dopiero po 2 zastrzykach ból się zmniejszył, wczoraj od rana co srednio 2 godziny brałam tabletke przeciwbólową żeby w ogó

Aleksander Ropielewski

Trudno mi stwierdzc jaka jest przycyzna Pani dolegliwości, silne dolegliwości bólowe w połączeniu z wystęowaniem w okresie krwawienia miesiączkowego mozga sugerować endometriozę, która może lokalizowac isę w różnnych miejscach ciała.