Rozpoczęcie stosowania pigułek antykoncepcyjnych w dniu krwawienia miesięcznego

Dostałam okres dzis czy pigułe moge zazyc jutro czy musze w dniu okresu

Aby antykoncepcja była skuteczna, powinna Pani zażyć tabletkę w pierwszym dniu krwawienia miesięcznego (zakładam, że to Pani pierwsze opakowanie). Jeśli jest to kontynuacja, to długość krwawienia z odstawienia nie ma znaczenia - trzeba zronić dokładnie 7 dni przerwy między opakowaniami.