Rozregulowana miesiączka oraz uczucie gorąca na policzkach

Witam serdecznie mam 25 lat ostatnio rozlegulował mi się miesiączka od 3 cykli przed miesiączką odczuwam uczucie gorąca na policzkach i ból które trwa kilka godzin lub cały dzień cykle mam 29 dniowe w tym miesiącu dostałam miesiączkę po 11 dniach spóznienia w zezłum miesiacu po 1 dniu spóznienia a często tez boli mnie głowa jestem osoba nerwowa czasami miewam uczucie jakby serce mi stawało z czym może być ten problem związany czy to menopauz czy zaburzenia hormonalne proszę odp

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odpowiedzieć na Pani pytanie bez osobistego kontaktu, szczegółowego wywiadu lekarskiego oraz przeprowadzenia badań diagnostycznych (np. własnie oznaczenia poziomu hormonów, badania ginekologicznego itp.). Proszę skonsultować się z prowadzącym lekarzem ginekologiem.

Pozdrawiam!