Anemia, miesiączka a brak koncentracji

Witam,mam 53 lata ostatni okres mialam 1 pazdziernika i do tej pory nie mam pobolewa mnie jak na okres ,ostatnio mialam regularnie od conajmniej roku co 25 dni predzej co 28-29 dni ,ale te sa bardziej obfite z tego tez powodu mialam anemie ,mam tez niektore objawy menopauzy np.zmeczenie,brak koncentraci zapominam sie bole stawow ,czy jest to normalne ze moge juz nie miec okresu ?Pozdrawiam i dziekuje

Dzień dobry!

Nie jest możliwe pełne rozpoznanie sytuacji jedynie za pośrednictwem Internetu. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa z lekarzem, badanie ginekologiczne oraz inne badania diagnostyczne - ogólne, oznaczenie poziomu hormonów itp. Proszę skonsultować się ze swoim prowadzącym lekarzem ginekologiem.

Pozdrawiam!