Przyczyny braku miesiączki od dłuższego czasu

Nie mam okresu od dluzszego czasu. Ostatnio normalny okres mialam na przelomie koncowki lipca, poczatku sierpnia.Kolejny pod koniec sierpnia mialam na zasadzie dwudniowego plamienia. Do dzis normalnego okresu nie dostalam. Dokucza mi tez ostatnio pobolewanie w lewym boku. Co to moze byc?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Konieczna będzie wizyta u ginekologa. Ciężko tylko za pomocą drogi internetowej stwierdzić co może być przyczyną zaburzeń cyklu miesiączkowego u Pani ( przyczyn może być wiele np zaburzenia hormonalne czy torbiele jajników). Ginekologa po zbadaniu Pani pokieruje dalszym postępowaniem diagnostycznym. Pozdrawiam