Rozsadzający ból w dole potylicy a poszerzenie żyły oponowej i zniesienie fizjologiczne lordozy
Zdarza się że odczuwam bardzo silny rozsadzający ból w dole potylicy. To jak nagły skok ciśnienia, trwa sekundę i przechodzi. Ciśnienie mam ok. Zdarza się to kiedy zasypiam lub czasami kiedy ćwiczę. MR głowy ok, TK wykazało poszerzenie żyły oponowej z lewej strony przy sklepieniu a RTG Zniesienie fizjologiczne lordozy szyjnej, C7 częściowo przysłonięty przez barki. Niewielkie zwężenie przestrzeni międzykręgowej C5/C6. Zwapnienie w więzadle podłużnym przednim na tym poziomie. Co mi dolega ?

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na podstawei podanych wyników badań nie można postawić rozpoznania. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.