Rozszerzenie diety dziecka karmionego piersią

witam mam 2.5 miesieczne dziecko i karmie piersia 5-6 razy dziennie , czy moglabym wprowadzac oprucz karmienia piersia kaszki lub przecierki warzywne , owocowe moze zupki zmiksowane?

Witam,
Jest to zdecydowanie za wcześnie na wprowadzanie dodatkowych posiłków. Mogłoby to spowodować dolegliwości u malucha, ponieważ jego przewód pokarmowy nie jest jeszcze gotowy na trawienie tego typu pokarmów.
Więcej na temat prawidłowej diety dziecka karmionego piersią poniżej:
http://annaratajczak.pl/dzieci/schemat-prawidlowego-zywienia-niemowlat-karmienie-naturalne/

Pozdrawiam,
Anna Ratajczak, pediatra, Szczecin