Rozszerzone naczynia krwionośne i widoczne żyłki w oku

Witam,mam rozszerzone naczynia krwion.w oczach.Gorsze oko pokryte jest gęstą siecią żyłek, jest to dla mnie duży problem estet. Miałam wykonywane badania, kt.nic nie wykazały. Leki na alergię, nawilż.krople nie dają poprawy.Wykluczono nużeńca, zak.bakteryjne.Zrezygnowani okuliści stwierdzili,że tak po prostu mam,choć pierwotnie inaczej podchodzili do problemu.Dla wielu okulistów pr.estet.to nie problem.Czy są jakieś zabiegi obkurczające te naczynia?Czy jest jakiś lekarz,kt. leczy takie przypadki?

Proszę sprawdzić morfologię i ilość płytek krwi. Naczynia są potrzebne w spojówce oka bo służą do odżywiania rogówki ,która nie ma własnych naczyń. Może Pani zacząć zażywać preparaty uszczelniające z gr. rutozydów np Venoruton. itp. Załatwi to sprawę wylewów. Natomiast żyłki można zwęzić okładem z lodu rano lub okularami żelowymi + wkładamy do lodówki + kupujemy w Rossmanie.Pozdrawiam.