Rozwój zarodka w 7. tygodniu ciąży
Witam! Właśnie kończę 7 tc. Zarodek mierzy 8mm. Tętno płodu wynosi 129/min , czy jest ono prawidłowe, czy ,powinnam się jednak martwić? Pierwszą ciążę poroniłam. Teraz zapobiegawczo lekarz przepisał mi duphaston 2x dziennie. Proszę o odp.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Normy dla tętna płodu przyjmuje się od 110 do 150 /min więc jest jak najbardziej w normie. Proszę spokojnie kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.