Częstotliwość bicia serca dziecka w 6-tygodniu ciąży

Witam Jestem obecnie w 6 tygodniu ciąży podczas badania usg lekarz powiedział że serduszko dzidziusia bije 108 uderzeń na minutę i kazał zglosisc się na ponowne usg za tydzień, stąd moje pytanie co to oznacza. ?

Prawidłowo tętno płodu wynosi 110-150 uderzeń na minutę, więc raczej nic niepokojącego się nie dzieje. Proszę jednak postępować zgodnie z zaleceniami ginekologa-położnika prowadzącego.