Echo serca w 7. tygodniu ciąży

Czy jest taka mozliwość, że jak byłam na wizycie w 7tc i było słychać echo serca płodu, a jak byłam tydzień później już inny lekarz nie widział tętna płodu. Dostałam od razu skierowanie do szpitala na zabieg i nie zrobiono mi ponownego usg. Co robić?

Niestety, ale zdarza się, że zarodek ulega w trakcie rozwoju ciąży martwicy (czyli serduszko przestaje bić). Wszystkie dokładne informacje na ten temat musi Pani otrzymać od swojego ginekologa prowadzącego.