RTG klatki piersiowej przy nieustającym kaszlu

Prośba o ocenę zdjęcia rtg klatki piersiowej. W związku z utrzymującymi się stanami podgorączkowymi, nieustającym przewlekłym kaszlem, lekarz rodzinny zlecił mi rtg klatki piersiowej oraz szereg badań krwi- wyniki krwi są nienajgorsze. Lekarz zaczął podejrzewać gruźlicę...Opis zdjęcia będzie w pon. Proszę o opinię, czy są powody do obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

ocena zdjęcia rtg zawsze odbywa się na specjalnym monitorze i tu nie można niestety dokonać oceny.