RTG klatki piersiowej u dziecka

witam byłam na badaniu RTG klatki piersiowej z synem. w wyniku jest napisane: Pola płucne bez zmian ogniskowych, jamy opłucnowe wolne, cień środkowy w normie. Wyższe ustawienie lewej kopuły przepony. O czym świadczy to ustawienie kopuły bo akurat tego nie rozumiem? czy to dobrze czy źle??

Lek. Tomasz Budlewski

Nie wiem dlaczego zostało wykonane rtg i ile lat ma dziecko, dlatego prosze opokazać zdjęcie lekarzowi który je zlecił, jednak takie ustawienie przepony może występowac u zdrowych dzieci i nie ma powodów do niepokoju