RTG stawu kolanowego i zaostrzenie wyniosłości międzykłykciowej
Witam mam pytanie Otóż mój Mąż wiek 39 lat zrobił badanie RTG st. kolanowego i wyszło iż ma: Zaostrzenia wyniosłości Międzykłykciowych . Masywne zmiany zwyrodnieniowo - wytwórcze w okolicy nadkłykcia przyśrodkowego prawej kości udowe Poza tym na wykonanym zdjęciu zmian uchwytnych w rtg nie stwierdza się .

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Szanowna Pani, opisane zmiany w okolicy nadkłykcia przyśrodkowego kości udowej wymagają wyjaśnienia. Mąż powinien zgłosić się na konsultację do specjalisty ortopedy z wykonanym wcześniej RTG stawu kolanowego.
Pozdrawiam