Ruchoma narośl między piersiami

Witam, od dawna mam dziwna narosl, jest ruchoma, dawniej gdy wyduszalam wylatywala ropa, ale za kazdym razem odrastalo, teraz od pewnego czasu nie chve sie wydusic gdy probuje bardzi boli i powstaje czerwona obwolutka https://imageshack.com/my/images tutaj jest zdjecie na zywo wyglada na o wiele wieksze niz na zdjeciu, znajduje sie jakby miedzy poersiami na mostku, pod skora gdy sie doryka wydaje sie o wiele wiekszy niz to co widac nad, czy to sie wycina ? Co to moze byx ?

Prawdopodobnie jest to kaszak, proszę nie drażnić jego powierzchni a po wygojeniu (zniknięciu zaczerwienienia) skonsultować z chirurgiem jego wycięcie. To jedyna możliwość wyleczenia.