Rumień czerwony a objawy rakowiaka

Mam wszystkie objawy rakowiaka,kwestia zlokalizowania go,dopiero idę do szpitala,zwykłego pzoz.(12,2014 cgA,nse,acth,kortyzol-są bliziutko niższej granicy,także cea,ca19,9,za125,czy gdy pojawił się rumień intensywny,po stresie,wysiłku(twarz,szyja),to guz jest zaawansowany?i że napewno są przerzuty?mam naczyniak jamisty wątroby tk.01,2013r.(8/14mm).usg 06,2014 i 11,2014 nic nie wykazało.ten rumień czerwony to objaw bardzo zaawansowanej choroby?(wzdęcia,luźne stolce,ból nadbrzusza,zawroty głowy

Opis Pana objawów jest tak chaotyczny i malo konkretny , że ja nie potrafię nic odpowiedzieć! Myslę , że wszystko wyjaśni się po badaniach szpitalnych , zż