Rwa kulszowa i wynik rezonansu magnetycznego
Witam mam 24 lata i ból w prawej nodze prawdopodobnie jest to rwa kulszowa.Odebrałam dzis wynik rezonansu kręgosłupa lędzwiowego obie strony. Opis badania: -skrzywienie osi kr L-S w lewo -dehydrytacja krążków międzykręgowych (m-k) na poziomie l5/s1 -na poziomie l5/s1 centralno-prawoboczna protruzja krążka m-k wpukla się do kanału na 3mm,spłyca prawy otwór m-k

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
aby moc się wypowiedziec konieczne jest bezposrednie badanie lekarskie oraz łaczna analiza wykonanego badanie. proszę koniecznie udac sie dolekarza zlecającego powyższe badania. opis moze wskazywać na występowaniu ucisku na nerwy.