Rwące bóle ramion po złamaniu kompresyjnym kręgosłupa

Jestem po złamaniu kompresyjnym kręgosłupa, lecz mam czucie .Od 2014r jestem na Morfinie, bóle ustają ,lecz pojawiły się rwące bóle ramion co powoduje ograniczenia .Podczas snu wiąże rękę do nogi by ból mnie nie wybudzał. Pytanie jak sobie sam w tym pomóc. Jestem leczony jedynie zachowawczo i farmakologicznie przez specjalistę neurochirurgi. Na rechabilitację czekam w kolejce,a moja sprawność dramatycznie spada. Morfina na rwący ból ramion i maści ,nie za bardzo łagodzi ból. Dziękuję

Witam,
Bezwzględnie, procz leczenia farmakologicznego, wymaga Pan zaawansowanej rehabilitacji. Sugeruje konsultacje u ortopedy celem skierowania Pana na rehabilitacje.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia