Bóle piszczeli po chodzeniu

Mam 32 lata i bolą mnie piszczele (rwą jak na zmianę pogody przy reumatyzmie )taki odczowam ból po kilku godzinach chodzenia lub stania.

Witam,
Utrzymujące sie dolegliwości bólowe obu goleni z cała pewnością wymagają diagnostyki. Niestety procz bólu nie opisała Pani innych dolegliwości dlatego nie moge postawic nawet w przybliżeniu diagnozy. Sugeruje konsultacje u ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia