Ból kolana podczas chodzenia pół roku po artroskopii

Dzień dobry, od kilku dni mam ból kolana podczas chodzenia. Ból pojawia się po stronie przyśrodkowej. Dodam, że jestem pół roku po artroskopii kolana, z częściowym usunięciem łąkotki oraz czyszczeniem stawu. Czy mam się czegoś obawiać?

Witam,
Dolegliwości bólowe od strony przyśrodkowej mogą niestety świadczyć o ponownym uszkodzeniu łąkotki przyśrodkowej Prawdopodobieństwo takiej diagnozy zwiększa fakt przebycia wcześniejszego zabiegu artroskopowego w którym była zaopatrywana łąkotka przyśrodkowa. Sugeruje pilna kontrole u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia