Bóle kolan podczas wszystkich aktywności

Witam.Chciałabym podziękować bardzo serdecznie wszystkim lekarzom, za rady i wskazówki udzielone mi we wcześniejszych poradach.Mam również prośbę odnośnie mych dolegliwości bólowych kolan.Ból utrzymuje się od 4 mies.codziennie,nawet w nocy.Najbardziej dokucza przy wstawaniu,kucaniu,wchodzeniu i schodzeniu ze schodów.Co może być tego przyczyną?Mam zwyrodnienia w odc.lędźwiowym.Maści i tabl.nie pomagają przepisane przez ortopedę.Jak mogę sobie ulżyć i pomóc w tej sytuacji?Dziękuję.

Witam,
Dolegliwości które Pani podaje mogą sugerować chondropatie stawu rzepkowy-udowego. Sugeruje pilna konsultacje ortopedyczna aby ostatecznie postawić diagnozę i rozpocząć leczenie.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia