Rwący ból pleców podczas siedzenia po wypadku motocyklowym

Witam. Mam taki problem, otoz rok temu mialam wypadek motocyklowy niegroźny, ale motocykl przygniotl mnie trochę i zabolaly mnie plecy. W karetce mi zamrozili to miejsce. Od tego czasu caly czas mam rwący ból podczas siedzenia, jazdy na rowerze itp. Miejsce bolu to prawa strona pleców tuz pod zebrami. Rtg nic nie wykazalo, wyniki moczu to jedyna nie prawidlowosc chyba to leukocyty 25ul i nablonki plaskie bardzo liczne. Bardzo proszę o pomoc, co to moze byc i czy moze to byc cos poważnego.
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Analiza moczu wskazuje na infekcję układu moczowego. Dolegliwości bólowe mogą być spowodowane zarówno infekcją jak i mieć etiologię pourazową. W pierwszej kolejności należy wyleczyć infekcję dróg moczowych. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie leczenie.