Rwanie i ból kolana po uderzeniu a zdiagnozowanie stłuczenia
Witam Trzy dni temu uderzylam się mocni w kolano a w zasadzie zostałam uderzona w markecie wózkiem. Początkowo nie było problemu bo bolało tylko trochę,ale wieczorem było gorzej. Pojechałam do szpitala zrobiono rtg i wyszło ok,to tylko stluczenie. Wczoraj było już ok nawet nie bolało.Niestety dzisiaj już gorzej kolano bardzo boli jak siedze, strasznie mnie całe rwie co może być tego powodem.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości bólowe jak najbardziej mogą mieć pochodzenie pourazowe. Jeśli jednak ból się nasila, sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą ortopedą.