Rytm komór w badaniu EKG

Dzień dobry. Dziś byłam na EKG Na wyniku mi piszę Rytm komór 90 BPM Czas PR 152 ms Czas QRS 72 ms QT/QTc 344/392 ms Osie P-R-T 31 69 16 Śr.RR 660ms QTcB 423ms QTcF 395ms Wiec trochę nie wiem czy są dobre wynik czy nie. Wizyta dopiero za tydzień a nerwy już są. Wiec moje pytanie brzmi czy jest coś nie tak z wynikiem

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest obejrzeć wynik. Proszę koniecznie udać się do lekarza.

Piotr Pilarski

Nie widzę tu nic niepokojącego jednak proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza zalecajacego gdyż będzie mógł sam ocenić krzywa ekg a nie sam opis.

Pozdrawiam.