Ryzyko ciąży a mieszkanie z chłopakami

mieskzam z samymi chlopakami w domu.spozna misie miesiaczka. chlopcy sa zboczeni. czy jest jakies ryyzko ciazy? nie mam z nimi bliskich kotnaktow, to bracia. maja dziewczyny, czesto korzystam po nich z toalety, siedze no tam gdzie oni wczesniej byli. prosze o pomoc, boje sie :( ze nop jak dotykam jakis przedmiotow, ktyore dotykali oni a mieli brudne rece to ze cos moglo sie stac.. czesto tez leze na ich lozku .. to 2cykl od ods tabsow 3 msc bralam(20 dc). czasem wkladam palce bez umycia tam

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
Prawdopodobieństwo ciąży po dotykaniu przedmiotów, na których może być sperma jest bliskie zero. Należy szukać innej przyczyny objawów (np. infekcja dróg rodnych) Warto zgłosić się do Poradni Ginekologicznej.