Prawdopodobieństwo ciąży bez stosunku seksualnego

Witam, jest jakies ryzyko ciazy bez wsplozycia i zblizen? np jesli dotyka sie rzeczy (ktore mogl ktoś wczesniej brudnymi z tego rekoma dotykac) a my o tym nie wiemy i np podcieramy się czy coś albo dotykamy "tam". nie mam chlopaka, nie ma zblizen,nie ma wspolzyc a mimo to boje sie ciazy.. prosze o odpowiedź na to pytanie :) jestem 2 cykl od odst tab;etek po 3 msc stosowania,wiec wiem ze plodnosc wzrasta. bralam je na uregulowanie cyklu

Pani niepokój aktualnie nie ma uzasadnienia.
Plemniki nawet podane do środka często nie zapładniają, bo panowie mają coraz słabsze nasienie...
To jedna z przyczyn słabego przyrostu naturalnego.
Myślę, że ma Pani problem psychologiczny i po poznaniu chłopaka Pani obawy się tylko nasilą...
Może warto byłoby skorzystać z porady dobrego psychologa lub, w miarę możliwości, psychologa-seksuologa?
Pozdrawiam. JW